KVALIFIKACIJE ZA SASTAV REPREZENTACIJE ZA 17. SVJETSKO PRVENSTVO U NJEMAČKOJ 2014. GODINE - FIELD SAMOSTREL
**OTVORENI TERENI**

< Povratak

NORME ZA SP NA OTVORENOM 2014. GODINE

KADETI
801
2x
JUNIORI
810
2x
SENIORKE
838
2x
SENIORI
841
2x

 

<<< Rezultati na otvorenom 2014. godine *pdf >>>

 

 
DAME

Branka Pereglin
Branka Pereglin, PGSD Zagreb

Valentina Pereglin
Valentina Pereglin, SD "Dubrava 1094"

Nikolina Krivanek
Nikolina Krivanek, PGSD Zagreb

Sanja Komar
Sanja Komar, PGSD Zagreb

 


IME I PREZIME KLUB CROATIA KUP KUP DUBRAVE PRV. HRVATSKE UKUPNO 2 BOLJA
BRANKA PEREGLIN PGSD "ZAGREB" 849+824=1673 858+865=1.723 868+841=1.709 3.432
VALENTINA PEREGLIN SD "DUBRAVA 1094" 832+835=1667 864+855=1.719 843+851=1.694 3.413
NIKOLINA KRIVANEK PGSD "ZAGREB" 832+830=1662 854+868=1.722 845+844=1.689 3.411
SANJA KOMAR PGSD "ZAGREB" 842+831=1673 853+864=1.717 847+834=1.681 3.398
TIHANA ODLEŠIĆ KAČAVENDA SD "DUBRAVA 1094" 840+833=1673 856+842=1.698 854+830=1.680 3.371
MAJA GRDIŠA SK "POŽEGA" 825+821=1646 844+829=1.673 839+817=1.656 3.319
KADETI

Martin Oborovečki
Martin Oborovečki,
SD "Veliko Trgovišće"

Stjepan Borak
Stjepan Borak,
SD "Dubrava 1094"

Luka Štrbenac
Luka Štrbenac,
SD "Dubrava 1094"

   


IME I PREZIME KLUB CROATIA KUP KUP DUBRAVE PRV. HRVATSKE UKUPNO 2 BOLJA
MARTIN OBOROVEČKI SD "VELIKO TRGOVIŠĆE" 810+823=1633 846+826=1.672 824+836=1660 3.332
STJEPAN BORAK SD "DUBRAVA 1094" 815+781=1596 832+821=1.653 831+845=1676 3.329
LUKA ŠTRBENAC SD "DUBRAVA 1094" 811+812=1623 837+821=1.658 824+845=1669 3.327
MARTINA MILČETIĆ ŠSK "DUB" MALINSKA 759+741=1500 775+785=1.560 745+744=1489 3.060
OLIVER MOFARDIN SD "DUBRAVA 1094" 677+726=1403 000+000=0000 748+736=1484 2.887
DONICK RAKIĆ PGSD "ZAGREB" 000+000=0000 000+742= 742 000+000=0000 742
JUNIORI

Ivan Kelečić
Ivan Kelečić, PGSD Zagreb

Valentina Kozumplik
Valentina Kozumplik, SD "Dubrava 1094"

Donik Begaj
Donik Begaj, ŠSK "Dub"

 

 
IME I PREZIME KLUB CROATIA KUP KUP DUBRAVE PRV. HRVATSKE UKUPNO 2 BOLJA
IVAN KELEČIĆ PGSD "ZAGREB" 836+839=1675 846+849=1.695 835+849=1684 3.379
VALENTINA KOZUMPLIK SD "DUBRAVA 1094" 817+822=1639 833+847=1.680 000+000=0000 3.319
DONIK BEGAJ ŠSK "DUB" MALINSKA 000+000=0000 825+808=1.633 797+800=1597 3.230
MARIJAN KRVARIĆ SK "POŽEGA" 000+000=0000 000+000=0000 771+782=1553 1.553
MUŠKI

Domagoj Pereglin
Domagoj Pereglin, SD "Dubrava 1094"

Andrej Krstinić
Andrej Krstinić, ŠSK "Dub" Malinska

Marijan Kajfeš
Marijan Kajfeš, SD "Dubrava 1094"




IME I PREZIME KLUB / DRUŠTVO CROATIA KUP KUP DUBRAVE PRV. HRVATSKE UKUPNO 2 BOLJA
DOMAGOJ PEREGLIN SD "DUBRAVA 1094" 000+000=0000 872+879=1.751 860+860=1.720 3.479
ANDREJ KRSTINIĆ ŠSK "DUB" MALINSKA 850+848=1698 848+860=1.708 857+851=1.708 3.416
MARIJAN KAJFEŠ SD "DUBRAVA 1094" 826+827=1653 829+828=1.657 835+832=1.667 3.324
ZORAN ŠPOLER GSD "POŽEGA 1871" 833+823=1656 831+828=1.659 828+830=1.658 3.317
ŽELJKO TIJAN SD "DUBRAVA 1094" 786+813=1599 823+828=1.651 835+817=1.652 3.303
JOVAN MALBAŠIĆ GSD "POŽEGA 1871" 000+000=0000 816+831=1.647 823+810=1.633 3.280
KRUNOSLAV VUKELIĆ GSD "POŽEGA 1871" 824+797=1621 802+808=1.610 825+000= 825 3.229
IVICA TOMLJANOVIĆ SK "POŽEGA" 000+000=0000 819+000=0000 788+804=1592 2.411
VODSTVO

Pero Stojnić
Pero Stojnić, vođa puta i trener

Branko Pereglin
Branko Pereglin, trener i serviser oružja

Damir Oborovečki
Damir Oborovečki, trener